.

Чиста Билки Betel Лист (Пајпер Betle) Чиста и Природни Терапевтски Одделение Етерично Масло 250ml

Чиста Билки Betel Лист (Пајпер Betle) Чиста и Природни Терапевтски Одделение Етерично Масло 250ml

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1% за секојдневна лицето за нега, 5-6 капки во 30ml превозникот масло 2% за секојдневна тело грижа, 10-12 капки во 30ml превозникот масло 3-5% за акутна нега, 15-30 капки во 30ml превозникот масло 1ml е составена од околу 15 капки да се Чува далеку од очите.За да се спречи губење на косата додадете 2-3% Betel Лист Етерично Масло Масло од Сусам.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : - Дифузна, Бања и Масажа на Телото.Секогаш се разредува со превозникот масло.Да се чува далеку од очите.Секогаш се разредува со превозникот масло. 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ.НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ЕТЕРИЧНИ МАСЛА ПАРИ МОЖЕ да се КУПИ : - Топ познат бренд - Чиста Билки масла се природни, undiluted & терапевтски одделение.Тоа помага во растот на косата и да го задржи тоа мека. 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ.БОЈА & АРОМА : - Betel Лист (Пајпер Betle) Етерично Масло е медиум кафена жолта течност со тенок конзистентност.ПРЕТПАЗЛИВОСТ : - не се однесуваат директно на кожата.ПРЕТПАЗЛИВОСТ : - не се однесуваат директно на кожата.Betel лист Етерично Масло е одличен аналгетик која нуди инстант ослободување од болка.КОЛИЧИНА : - Сад Тип - Висок Квалитет на Природен Килибар, Undiluted, Терапевтски Одделение Етерично Масло БОТАНИЧКОТО ИМЕ : - Свирачот Betle МЕТОД НА ЕКСТРАКЦИЈА : - Пареа Дестилација.БОТАНИЧКОТО ИМЕ : - Свирачот Betle МЕТОД НА ЕКСТРАКЦИЈА : - Пареа Дестилација.ПРИДОБИВКИТЕ & КОРИСТИ : - Betel лист Етерични Масла имаат докажано ефективни за мирис на телото, чешање, акни и други кожни заболувања.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш траен терапевтски придобивки за вас.Тоа помага во растот на косата и да го задржи тоа мека.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : - Дифузна, Бања и Масажа на Телото.Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.Тоа е остар, горчлив, зачинета мирис.За да се спречи губење на косата додадете 2-3% Betel Лист Етерично Масло Масло од Сусам.Да се чува далеку од очите.БОЈА & АРОМА : - Betel Лист (Пајпер Betle) Етерично Масло е медиум кафена жолта течност со тенок конзистентност.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш траен терапевтски придобивки за вас.НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ЕТЕРИЧНИ МАСЛА ПАРИ МОЖЕ да се КУПИ : - Топ познат бренд - Чиста Билки масла се природни, undiluted & терапевтски одделение.ПРИДОБИВКИТЕ & КОРИСТИ : - Betel лист Етерични Масла имаат докажано ефективни за мирис на телото, чешање, акни и други кожни заболувања.Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.Betel лист Етерично Масло е одличен аналгетик која нуди инстант ослободување од болка.Тоа е остар, горчлив, зачинета мирис. 1% за секојдневна лицето за нега, 5-6 капки во 30ml превозникот масло 2% за секојдневна тело грижа, 10-12 капки во 30ml превозникот масло 3-5% за акутна нега, 15-30 капки во 30ml превозникот масло 1ml е составена од околу 15 капки да се Чува далеку од очите.

Особините