.

Двојна Глава 2 Начин Мачка Очи Моќен Ефект Магнет Парче 3D Совети Магнетно Стапче УВ Гел лак Тебе Род Нокти Помине Уметност Алатка (сива двојна глава)

Двојна Глава 2 Начин Мачка Очи Моќен Ефект Магнет Парче 3D Совети Магнетно Стапче УВ Гел лак Тебе Род Нокти Помине Уметност

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двоен-крај дизајн, лесно и брзо да се создаде убава нокти за долгорочната магија помине совети.Правоаголникот и тркалезни глави за дизајнирање на различни модели.Тоа може да ви помогне да направите вашиот сопствен дизајн моделот со мачка очи гел ноктите лесно.Двоен-крај дизајн, лесно и брзо да се создаде убава нокти за долгорочната магија помине совети.Користете тоа лесно може да се добие 3 D магија cat eye effect во рок од 5-10 секунди.Лесно да се работи.Погоден за професионални салон и за домашна употреба.Висока магнетна, висока технологија и висок квалитет за долгорочна употреба.Квалитетот на производот сертификација : CE Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : Мачка очи магнет Предмет тип : Помине уметност резерви.

Особините