.

ECSWP SFBWNHK Преносни Led Светилка Фенер Факел Кампување Светлина Виси Светилка Работа Светлина за Шатор Пешачење Итни случаи (Боја : A)

ECSWP SFBWNHK Преносни Led Светилка Фенер Факел Кампување Светлина Виси Светилка Работа Светлина за Шатор Пешачење Итни

DEN 5241.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Извор На Енергија : Сува Батеријата.Употреба : Отворен Кампување.Compressive strength, висока температура и ниска температура.Кампување на Светлината LED светилки може да се рециклираат се користи сто илјади часа.Погодна за активности на отворено како пешачење, кампување, итни случаи, урагани, испади ,затворен осветлување и задача осветлување.Осветлување Период (h) : 10 Features : Преносни Работа Lamp Item Тип : Преносни Lanterns Base Тип : Wedge Light Извор : LED Bulbs Battery Тип : AAABody Материјал : ABSType : Итни lights Color : White Battery Тип : Батерија 18650 / AAA(Не се вклучуваат)за Апликација : Кампување Пешачење Риболов Патување.

Особините