.

ZHIYU Кампување Фенер 12 Led Светла Шатор Брод Караван Риболов Преносни Пешачење Светилка Lanterna Отворено Светло Кампување Светлина за Божиќ

ZHIYU Кампување Фенер 12 Led Светла Шатор Брод Караван Риболов Преносни Пешачење Светилка Lanterna Отворено Светло Кампување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Гаранција : Кампување Фенер.Извор На Енергија : Сува Батеријата.Употреба : Кампување.Осветлување Период (h) : 4. Пакет Содржи : 1 Парче Само.Wasa Fire Гаранција : Кампување Фенер Моќта Извор : Сува Батеријата Употреба : Кампување Осветлување Период (h) : 4 Број на Модел : Преносни Фенери CL12 C01 L Се Потребни Батерии : Да Карактеристики : 12 Led Кампување Фенер Предмет Тип : Преносни Фенери Сертификација : CCC Сертификација : ce Сертификација : CQC Сертификација : ROHS База Тип : E27 Извор на Светлина : LED Светилки Батерија Тип : АА Тело Материјал : ABS.

Особините