.

CINIOS Ураганот 43-инчен 4K LED Отворено ТВ - IP55 Водоотпорна Заштита, 1500 nits Светлината, Сенката & Целосна Сонцето Светла, Ultra HD HDR Телевизија, За Надвор & Двор, Водоотпорен Дал

CINIOS Ураганот 43-инчен 4K LED Отворено ТВ - IP55 Водоотпорна Заштита, 1500 nits Светлината, Сенката & Целосна Сонцето

DEN 16032.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Работи од -4 F на +113 F температура.SUBERB ОТВОРЕНО СВЕТЛИНАТА ПЕРФОРМАНСИ.AC кабелот за напојување интегрира GFI (земјата грешка заштита).IP55 оценет кабинет е затворен, поцинкуван челик, рѓа-доказ.СÈ што ВИ ТРЕБА ВО КУТИЈА : Вклучува здрав монтажа заградата и издржливи телевизија капак (a 149 вредност) - кои други отворено ТВ брендови напушти.Ви треба моќен LED светлото па сликата не е избелени.Сончевата светлина е многу посветла од затворен осветлување, дури и за облачни денови.КОМПЛЕТНО ВОДООТПОРНА ЗАШТИТА ОД МАЈКАТА ПРИРОДА.НЕВЕРОЈАТНИ ОТВОРЕНО ТВ КВАЛИТЕТ на СЛИКА ВО 4 K : Види вашите омилени емисии и спортски надвор во дворот, околу базенот, или на патио во брилијантен 4 K Ултра HD.ПОДДРЖАН ОД 1 ГОДИНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА ЗА НАДВОРЕШНА ТВ УПОТРЕБА : обичен затворен во ЖИВО гаранција е веднаш за ништовно ако се користи надвор.Се подигне Вашиот Двор Забавни на сосема Ново Ниво !.

Особините