.

37861N: Гума Тепих Транзиција Лента 2&5/8w x 7/8h (36)

37861N: Гума Тепих Транзиција Лента 2&5/8w x 7/8h (36)

DEN 2072.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Црна Neoprene.За транзиции помеѓу две теписи или на тепих за да плочка.Големина е 2 & 5/8"w x 7/8"h.Лесно Instillation.Идеален за голем Сообраќај Области.Опис на производот : Нашата гума тепих транзиција ленти им се помогне со лесно подот транзиција од тепих на друг материјал.Вклучувајќи ги и транзиции помеѓу тепих да тепих, или на тепих за да плочка.Исто така може да помогне со транзиции, со различна дебелина на подови.Исклучително издржлив и го штити тротоарите работ од секојдневниот носат и солза.

Особините