.

Мермер Анти-Замор Душеци, 3' x 10', Орев, 1/Секој со Попуст Превозот САД

Мермер Анти-Замор Душеци, 3' x 10', Орев, 1/Секој со Попуст Превозот САД

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мазна мермер-шема врвот површината на 1/8" тешки-должност гума е во комбинација со 3/8" густа пена база.Целокупната мат дебелина не е во 1/2".Скатен beveled пена на сите 4 страни ги содржи лесен пристап кон и надвор од мат. 3 x 10' Орев Мермер Анти-Замор Мат.Мазна мермер-шема врвот површината на 1/8" тешки-должност гума е во комбинација со 3/8" густа пена база.Целокупната мат дебелина не е во 1/2".Скатен beveled пена на сите 4 страни ги содржи лесен пристап кон и надвор од мат.

Особините