.

AQGG 2 Пакет Калено Стакло Филмот + Маска за vivo Y70t [6.53], Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај Браник Школка Проѕирна Заштитна TPU Случаи -Јасно

AQGG 2 Пакет Калено Стакло Филмот + Маска за vivo Y70t [6.53], Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај Браник Школка Проѕирна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Компатибилен] : за vivo Y70t телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материјал TPU Покрие ја враќа оригиналната убавината на телефонот. [Заштита] : за vivo Y70t заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот. [Избриши] : Ultra со исчистите екранот и транспарентен екран, со природни гледање искуство. [Филм Екран]: заштитна фолија е погоден спречување на експлозија на оригиналот, на екранот на телефонот кога мала несреќа се случува во вашиот телефон. ➤ за vivo Y70t 6.53 инчи маска + калено стакло, Отворање на мувла во вистинска машина.Големина, 100% совршено се вклопуваат.дупка локација и големина се сите многу точни. ➤ Со добра услуга став како оперативен карактеристика, и принципот на мал профит, но брз промет, добредојдени да се купи!Случај : ➤ Боја : Transparente ➤ Материјал : Силикон TPU ➤ На заштитни случај е компатибилна со вашиот мобилен телефон, 100% совршено се вклопуваат, брза и лесна инсталација. ➤ Тенок школка дизајн го прави многу лесен и лесно да се носат.Подобра контрола на телефонот. ➤ Случај покрие го спречува телефонот од добивање маст, гребнатини, гребнатинки и прашина. ➤ Прецизни cutouts ви овозможи пристап до сите доверливи пристаништа и копчиња, без отстранување на случај.Стакло Филм : ➤ Боја : Јасно ➤ Материјал : тешко 9 H стакло ➤ површината цврстина на калено стакло е 9 H и дебелината е 0.3 mm. ➤ На борбата против филмот го штити екранот на телефонот од прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење.Инсталацијата е премногу едноставен: се користи за чистење алатката за да го избришете екранот на телефонот се чисти, [Со цел да нема меурчиња, на екранот мора да биде чисто и нема прашина].Откине селотејп на калено филм, таа има за цел на врата на екранот, и се вклопуваат тоа удобно, целосно покривање на рамна површина на вашиот телефон.Пакување информации : ➢➣➤ 1 x нови силикони случај за vivo Y70t ➢➣➤ 2 x нови калено стакло за vivo Y70t ➢➣➤ 2 x Професионални влажно и суво чистење комплет ➢➣➤ 2 x Прашина отстранување налепница Нашата продавница има 45 дена безусловна врати услуга, ве молиме да бидат сигурни да се купи, добредојдени да се купи!.

Особините