.

Winona Ван Норман Челик Шут-Те-70 - Експлозија Медиуми - Многу Фини (15lb)

Winona Ван Норман Челик Шут-Те-70 - Експлозија Медиуми - Многу Фини (15lb)

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Идеален за Чистење и Resurfacing Метал.Многу Фини Абразивни Медиуми.Приближна Големина - 0.007".Површина за Чистење за Нерѓосувачки Челик Плочи и Обоени Легури.Се произведува Мазна Заврши со Одлична Покриеност.

Особините