.

Ami 2.3 инчен Сет од 5 Chopstick Почива порцелански Направени во Јапонија

Ami 2.3 инчен Сет од 5 Chopstick Почива порцелански Направени во Јапонија

DEN 576.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ami Сет од 5 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.3x1,H0.8inch.Кога сакате други Сет од 5 Chopstick Почива,можете да пребарувате watou.азија Сет од 5 Chopstick Почива.Сите објектот е Бесплатен превозот.

Особините