.

BlackVue DR590X-1CH со 32GB microSD Картичка | Full HD Wi-Fi Dashcam | Паркинг Mode Support | Вграден Напон Следење

BlackVue DR590X-1CH со 32GB microSD Картичка | Full HD Wi-Fi Dashcam | Паркинг Mode Support | Вграден Напон Следење

DEN 3839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Full HD (1920×1080 @60 FPS) / View агол : 139 степени.Со предната камера Sony STARVIS слики сензор, ќе добиете прекрасна слика јасност и дење и ноќе.DR590 X Серија карактеристики вграден Wi-Fi за да ви овозможи да се поврзете со Black Vue Стан.Копче ви овозможува да ги вклучите Wi-Fi/исклучување.Дополнително, можете да го конфигурирате Wi-Fi активирање однесување во settings (Автоматско вклучување На Авто Исклучување).DR590 X може да се hardwired на вашето возило е осигурач панел за Паркинг Режим со Hardwiring кабелот вклучен.На dashcam ќе се префрлат на Паркинг Режим автоматски кога возилото палењето е исклучено.Напон исклучување и тајмерот може да се постави во Black Vue Стан.USB порта ви овозможува да го поврзете GPS приемник.Управување со Видео записи Лесно со Black Vue Стан и Гледачот.На Black Vue Стан (iphone/Андроид) и Гледачот (Windows/Mac OS) се слободни за преземање и користење.

Особините