.

Огледало Стакло + Полна Големина Лепило Подлога за Volvo S40, S60, S80, C30, C70, V50, V70 Возачот Страна Замена - 2 Опции Понудени

Огледало Стакло + Полна Големина Лепило Подлога за Volvo S40, S60, S80, C30, C70, V50, V70 Возачот Страна Замена - 2 Опции

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВКЛУЧЕНИ - нови во кутија Возачот Страна огледало стакло замена (стаклена леќа само) со Целосна Големина Лепило Подлога.Двојно двострано лепило подлога обезбедува лесна инсталација, максимална адхезија (подобро отколку круг влошки или ленти) и оптимален пренос на топлина (ако се загрева).Секој огледало стакло и лепило подлога contoured да огледало форма, доаѓа со лесно да ги следите чекор по чекор инструкции за инсталација.ОГЛЕДАЛО СПЕЦИФИКАЦИИ - 2 Опции Понудени.Ова огледало стакло мерки 6 7/8" дијагонално. (Најдолго дијагонални димензии од врвот агол на спротивната долниот агол).Ве молиме да се измери вашата чаша за да се осигура дека ќе се нарачување на точни огледало за вашето возило.Ве молиме бидете сигурни дека вашата огледало одговара на обликот на вистинско огледало на сликата како некои возила може да имаат повеќе опции.Ве молиме имајте на ум дека нема пластична подлога плоча е приложена или опфатени со огледало стакло замена.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ - Огледало Стакло е составен од висок квалитет на стакло што ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации и целосна лепило подлога се автомобилската одделение лепило сигурни дека за да се одржи под harshest услови.Огледало стакло е со врвен квалитет и ги доставува на изведбата, изгледот и јасност што ви е потребно за оптимално гледање - без скапи ОЕМ цена!.Економичен - Огледало стакло замени со целосна лепило подлога се повеќе економски решение за високите цени огледало собранието.Заштеда на време и пари со овој едноставен за инсталација алтернатива!.ВОЗИЛОТО FITMENT - Одговара 2007 2008 2009 2010 2011 Volvo S80 Возачот Страна.

Особините