.

HTT Мотоцикл Црна 41mm Пак Сигнал Стеги Светлата Планината Заградата Вилушка Уво Хеликоптер Кафе Racer Црна за Универзална CBR Kawasaki Suzuki Харли Дејвидсон

HTT Мотоцикл Црна 41mm Пак Сигнал Стеги Светлата Планината Заградата Вилушка Уво Хеликоптер Кафе Racer Црна за Универзална

DEN 2008.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет На Мотоцикл Пак Сигналот Индикатор Релокација Вилушка Стегач За Полнење.Стеги се Вклопува 41mm Вилушка Цевки.Целосен Комплет се Користи за да се Преселат Пред се Претвори Сигнали.Количина : 1 Пар (Лево и Десно се Стега).Инструкции : Не се Вклучени,Состојба : 100% Сосема Нов,Материјал : Висок Квалитет Палка на Алуминиум,Боја : исто како што сликите покажуваат,.

Особините