.

4 Smart Режими LED Дисплеј 6 Функции на Телото, Зацврстување Убавина

4 Smart Режими LED Дисплеј 6 Функции на Телото, Зацврстување Убавина

DEN 2037.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

????6 во 1 Горат масти има толку-nic, топло, E-ms, Сино и црвено светло, вибрации, може да биде одличен подарок за мајка, сопруга, пријателка и сестра. ????Многу едноставна операција за сите проблеми, поставување на 4 smart начини да ги исполни сите ваши убави потреби. ????Телото Fịrming Dẹvice е најдобар подарок за жените, што е доволно да претставуваат вашата искрена срце.

Особините