.

Waverspeed 2x72 Појас Мелница Д-поддршка Плочи за Knief Одлуки Мелење

Waverspeed 2x72 Појас Мелница Д-поддршка Плочи за Knief Одлуки Мелење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Работат добро на секое професионално произведени 2x72" појас мелница.Материјал : ЦПУ сечење од 3/8" топло валани челик.Центар за монтажа дупка : 1/2" дијаметар.Центар до центар, оска дупки : 10.5".Пакет Содржина : Појас мелница Д-поддршка плоча, 2 парчиња одделение 8 завртки, 4pcs најлон изолација.

Особините