.

Trewax Професионални Злато Етикета Концентрирани Неутрален Кат Почиста, 32-Течност Унца, Пакет од 3

Trewax Професионални Злато Етикета Концентрирани Неутрален Кат Почиста, 32-Течност Унца, Пакет од 3

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗАДРЖИ Чекор 3 во Trewax 3-чекор кат грижа процес, се користи за секојдневно чистење на било перат површина, вклучувајќи ги и "не-восок," винил, гума, камен, тула, бетон, мермер, ламинатни дрво подови, и надворешен композитни платформа материјал.Формулира со неутрален p H за да ефективно, но сепак нежно, чисто, сјај и да го продолжи животот на подови, заедно со подот е крај.Остатоци-слободен формула ја елиминира потребата за миење за време на редовно чистење.Совршен придружник за подови обложени со било Trewax Професионални Злато Етикета Sealers и Завршува производи.Не се препорачува за употреба на unsealed дрво подови.

Особините