.

Qiilu Професионални Авто Тело Стегач за Автомобил Тело Поправка Алатка за Полнење, Врвот & Директно Авто-Затегнување Рамка Повлече Менгеме Костец Тешки, 5 Тон/ 11000 Кг

Qiilu Професионални Авто Тело Стегач за Автомобил Тело Поправка Алатка за Полнење, Врвот & Директно Авто-Затегнување Рамка

DEN 1636.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРОФЕСИОНАЛНА АЛАТКА.Авто-затегнување рамка костец е широко се користи во автомобил тело поправка, особено дизајниран за употреба во тесен место.Автомобилот тело се повлече менгеме е добар избор за автомобил тело за поправка.ТЕШКИ.Направени од премиум јаглероден челик за голема сила и издржливост, ги задоволува и надминува сите ANSI спецификации за дополнителна безбедност.Двонасочна ( Врв & Права) се повлече операција, која се до 5 тони (директно влечење) и 3 тони (врвот влечење).НАДГРАДБА НА ДИЗАЈНОТ.Авто-затегнување се повлече менгеме е усвоен со хуманизација дизајн, која е многу погодна за употреба во тесен простор.На режа менгеме е компактен, лесен и исклучително направена, кој може да постигне два-начин ( Врв & Права) се повлече операција, што е повеќе погоден за ваша употреба.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. 2-Начин се повлече менгеме може да се постигне позитивен зафат, се направи целиот процес е лесно и напор.Тоа е заштеда на време и енергија во процесот на автомобил тело за поправка.Двете страни вилици со разумна дизајниран, кои се различни со цел да се вклопат во затворен простор.ГАРАНЦИЈА.Ние нудиме на нашите грижете се-бесплатен 24-Часовен одговор, 30-Ден Наплата, 24-Месечен гарантен и постојано пријателски услуги на клиентите. ( ПС : Qiilu специјализирана продавница за производство на високо-квалитетни Автомобилски Додатоци, сите објекти што доаѓаат со строга контрола на квалитетот.Ние веруваме дека нашата предмети и гаранција не постои ризик шопинг искуство тука за вас. ).

Особините