.

Се Вклопи Во Системот На Возачот Страна Огледало Стакло, Нисан Sentra, Altima, Maxima (99286)

Се Вклопи Во Системот На Возачот Страна Огледало Стакло, Нисан Sentra, Altima, Maxima (99286)

DEN 393.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најекономичен начин да го замени разбиена Огледало стакло.Стакло мерки 4 3/4" високи по 6 1/41" широка и 7 1/2" дијагонално.Ова стакло одговара на Ретровизори со Енергија и Загреана Моќ функции само.Монтажа лента вклучени за ниско-кавга стап-на инсталација.Чекор-по-чекор инструкции за лесна инсталација.

Особините