.

uxcell Машина Допрете 1/2-12 BSW Тема Теренот 4 Директно Флејта H2 High Speed Челик

uxcell Машина Допрете 1/2-12 BSW Тема Теренот 4 Директно Флејта H2 High Speed Челик

DEN 268.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тема Големина : 1/2-12 BSW.Месо тело Страна Ширина : 7mm / 0.27 инчен; Конец Должина : 28mm / 1.1 инч.Материјал : ХСС (High Speed Челик); Вкупната Должина на : 90mm / 3.5 инчен.Директно 4 флејта се земјата да се обезбеди брзо чип отстранување на ефикасно провира.Погоден за дупчење, прислушување, сечење на меки метална, алуминиумска плоча, железо.

Особините