.

Екстра Мека Четка за заби,Нано Четка за заби со 20000 Мека Коса Наежвам за Чувствителни Непца & Заби (8Pcs)

Екстра Мека Четка за заби,Нано Четка за заби со 20000 Мека Коса Наежвам за Чувствителни Непца & Заби (8Pcs)

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЕКСТРА МЕКА ЧЕТКА за заби : Нашите заби има повеќе од 20000 влакната.Чисто и нежно, длабоко орален чистење, наменети за чувствителни заби.ЧЕТКА за заби ДИЗАЈН : четката е ергономски дизајнирани и тестирани за илјадници пати.Брановидна четка за заби дизајн е повеќе погоден за заби и нема санитарни агли.Удобно се справи со дизајн може подобро да се прилагодат на прсти, да се спречи прекумерна сила и оштетување на непцата, и нежно се грижи за непцата.ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ : ултра парична казна влакната се влезе во повеќе тешко катчиња и простори помеѓу забите и заболување на маргините, произведе 20 пати повеќе богата меур, отстранување на плак поефикасно.НЕЖНО ЧЕТКАЊЕ : Нашите ултра-меки четки за заби се дизајнирани за чувствителни заби.Ултра мека четка за заби направи големо чистење работни места и без да му наштети на непцата, избегне преку стимулација и во исто време да нежна масажа на непцата, идеално за постари лица, бремени жени заболување на рецесии и луѓето кои носат протези.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Ние сме посветени на обезбедување на повеќе сигурен производ и подобра услуга за клиентите на нашите клиенти,ако не се 100% задоволство со нашите производи,ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим и ќе ни биде мило да ви помогне.

Особините