.

Надгради Бавно Фидер Мачка Чинии, Забава домашно Милениче Фидер Сад Затка,Интерактивни Нередот Престане да Мачка Внесувач,Издржлив и го Спречува Дебелина Подобру?

Надгради Бавно Фидер Мачка Чинии, Забава домашно Милениче Фидер Сад Затка,Интерактивни Нередот Престане да Мачка Внесувач,Издржлив

DEN 369.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

☀【Промовира ЗДРАВА исхрана】 : бавно фидер куче чаши промовира здрава исхрана, уникатен ѕвезденото небо шема дизајн со мазна гребени може да се забави брзиот јадење и да престане chocking, помага да се спречи прекумерна телесна тежина, нередот, регургитација и прејадување. ☀【Го прави Вашето домашно Милениче Јадат Повеќе СМЕШНИ и БЕЗБЕДНО】 : уникатен дизајн куче храна чинии да се забави јадење носи забава бавното хранење на вашето куче премногу!Вашето куче ќе љубов маневрирање устата преку забава модели на секој нередот запре куче сад.Исто така, мазни рабови, за да се избегне милениче устата и јазикот, од тоа да биде изгребани. ☀【Направени Во ЕКО Пријателски ЗАДЕБЕЛЕНА Материјал 】 : добро дизајниран куче вода сад е направен со ХРАНА БЕЗБЕДНО, Висока Јачина на Меламнин материјали,цврсти и густи изградба станува особено јасно кога ќе се спореди со други пластични бавно-храна чинии.Не-BPA, ПВЦ или phthalates,Безбедни вашите миленици за да ја користите.Производ големина : 7.8 Инчен(диа)*2inch(H),Погоден за мал/среден кучињата или мачките. ☀【НЕ се ЛИЗГА Сад База】 : Четири мали гумени анти-пропадна влошки се Инсталирани на дното на бавно фидер куче чаши голема раса да се запре милениче јадења од лизгање околу или truning во текот на оброк,се врши и на подот и душеци. ☀【Лесен за Употреба и Чисти】 : куче мачка чаши прави сите забава задолжени за хранење телиња работат добро за сува или мокра храна, диети, секоја количина на храна оди понатаму и кучето се чувствува полн за помала количина на храна; Откако хранење времето е завршена, на пет внесувач е лесно да се чистат со патување низ машина за миење садови.ТОП РЕК МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.

Особините