.

Американската Алатка 7352 Ирвин Hanson 585-7352 Ре-Провира Хексагонални Метрички Умира Право & Лево-Страна (HCS)

Американската Алатка 7352 Ирвин Hanson 585-7352 Ре-Провира Хексагонални Метрички Умира Право & Лево-Страна (HCS)

DEN 432.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен е во шок-отпорни и топлина третираат S2 челик за максимална сила и цврстина.Идеален за одржување и поправка работа.Произведени во сад.Објектот Пакет Димензија : 2.76" L x 2.26" W x 0.26" Х.

Особините