.

Belkin 12-Излез USB Напојување со Лента Surge Protector, Рамни Приклучокот, 6ft Мозок (3,996 Joules), White & 3-Излез Ѕид Лулка Surge Protector со Двојно Полнење преку USB Порти (2.4 Amp Вкупно)

Belkin 12-Излез USB Напојување со Лента Surge Protector, Рамни Приклучокот, 6ft Мозок (3,996 Joules), White & 3-Излез Ѕид

DEN 1439.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

12 штекер surge protector моќ лента со рамен приклучокот, 6 стапки /1.8 метри кабелот.Две USB порти (2.1 комбинирана) за полнење на паметни телефони, таблети и повеќе.Заштитни мерки компјутери, апарати, домашно кино и канцеларија опрема од потенцијално оштетување на моќ извира.Поддржани од страна на доживотна гаранција и заштитени од $250,000 поврзана опрема гаранција. 3 штекер surge protector со колевка за вашиот паметен телефон. 2 USB порти (2.4 комбинирана) за полнење на паметни телефони, таблети и повеќе.Мерки на заштита на личните електроника и мали апарати од потенцијално оштетување на моќ извира.Поддржани од страна на доживотна гаранција и заштитени од страна на $25,000 поврзана опрема гаранција.

Особините