.

Стакло Нокти Датотеки Cuticle Тример Сет, Маникир Нокти Датотеки во Случај Прецизност Поднесување, Пријател на Природни Нокти & Кутикулите - искрен Убавина Премиум чеш

Стакло Нокти Датотеки Cuticle Тример Сет, Маникир Нокти Датотеки во Случај Прецизност Поднесување, Пријател на Природни

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВКУПНО ИГРА ПРОМЕНИ - Нежно & удобно поднесување, мазна резултати, подобрување на ноктите здравје, искрен Убавина премиум чешка стакло датотеки се вистински договор!СКРОЛУВАЈТЕ НАДОЛУ во листата за повеќе!!.CUTICLE ГРИЖА - Уникатен Засечениот крај & Посочи крајот наменета за туркање назад & отстранува вишокот cuticle & поднесување тешко да се постигне места околу ноктите.Се ЧУВСТВУВА ФАНТАСТИЧНИ на ноктите, стручно облик ноктите со удобноста, леснотија & ефикасност, глајд модели нежно се во било која насока низ ноктите, без иритирачки стружење сензација.НИКОГАШ не ОДЕТЕ НАЗАД на штетни нокти датотеки кои солза, делите & штета на keratin слоеви на вашите нокти.Чешка стакло датотеки печат keratin слоеви заедно на ноктите е на работ, оставајќи ноктите мазна & здрава, без грапав рабови.ИЗДРЖЛИВИ премиум чешка 'Бохемски' стакло, калено (зајакнато) за да се обезбеди стакло е силна, носат-отпорни, и го задржува интегритет на поднесување површина по повеќе намени.Тие не ги кородираат, ' рѓа или гниење, како и други датотеки.

Особините