.

DOITOOL 6pcs Храна за бебиња Тегли со Капаци Мало Бебе Храна Контејнери за Деца Новороденчињата Замрзнувач Храна Садовите за Складирање

DOITOOL 6pcs Храна за бебиња Тегли со Капаци Мало Бебе Храна Контејнери за Деца Новороденчињата Замрзнувач Храна Садовите

DEN 1075.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Детска Храна Складирање Тегли Тоа може да се стави во храна торба, тоа може да се користи за чување на сите видови на сос.Детска Храна Складирање Теглите Добро запечатување дизајн, може да се чуваат во фрижидер, и на други места.Детска Храна Складирање Тегли Направени од високо - квалитетни материјали, еколошки и здрав, може да бидат сигурни да го користите.Детска Храна Складирање Тегли На храна за складирање тегла е добра за чување на сува храна, сос, салата и така натаму.Детска Храна Складирање Тегли Едноставен дизајн, практичен, лесен, лесен за чување.

Особините