.

3 Начини Батерија Полнач со LED Светло USB Полнење на Батеријата Кутија за GoPros Херој 9

3 Начини Батерија Полнач со LED Светло USB Полнење на Батеријата Кутија за GoPros Херој 9

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Три батерии chargeing дизајн, три батерии може да се полни во исто време, стоп откако целосно полнење.Компатибилен со оригинална батерија, да се реши проблемот на полнење.Брз 5 V/2 A полнење и истовремено полнење на три батерии трае само 2 часа.Лесно да се наплатат, на полначот, користи тип‑C текст интерфејс, може да биде обвинет од страна на мобилните телефонски приклучок, компјутер, автомобил, мобилни моќ, итн.LED светлото на екранот е јасно, со overcharge заштита, како прекуструјна заштита, overdischarge заштита, overvoltage заштита од краток спој заштита, низок напон заштита и надвладее заштита, итн.Усвојување на високо квалитетни оган‑доказ материјал, компактен и пренослив, не е лесно да се биде топла.

Особините