.

Fanttik X8 АПЕКС Гуми Inflator Преносни Воздушниот Компресор, Супер Брз Инфлација, 150PSI Cordless Гуми Inflator со Двоен LCD Екранот и LED Светло, Погоден за Автомобили, Велосипеди, Топки

Fanttik X8 АПЕКС Гуми Inflator Преносни Воздушниот Компресор, Супер Брз Инфлација, 150PSI Cordless Гуми Inflator со Двоен

DEN 1828.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУПЕР БРЗ ИНФЛАЦИЈА : моќен X8 АПЕКС гуми inflator има вграден-во со високи перформанси чип кој може брзо да се надува гуми.Тоа трае само 20-ти да се пумпа до еден патот велосипед гуми, 5 минути за еден 185/65 R15 автомобил гума.Воздухот цевка структура и зголемена топлина дисипација систем го прават тоа можно за оваа inflator да пумпа континуирано без прегревање, заштеда на времето на чекање.МОЌНИ ПЕРФОРМАНСИ : 3*2600m Ah голем капацитет Li-ion батерија може поддршка inflating 4 автомобил гуми или 13 велосипед гуми или 80 кошарка.Голем двоен LCD дисплеј покажува и во реално време притисок вредност и претходно вредност, удобен да го прочитате и да ги набљудува гуми притисок статус. 4+N SMART НАЧИНИ : 4 видови на претходно инфлацијата режими (велосипеди, мотоцикли, автомобили, и топки) се погодни за вас да се избере.Рачен режим ви овозможува да поставите притисок вредност (3-150psi/0.2-10.03 бар) според инфлацијата објект.Работата е едноставен, лесен за користење и брзо да започнете.АВТО ОТКРИВАЊЕ И SHUTOFF : Пред да започнете да се надува, овој автомобил гума inflator може автоматски да се открие вистинските гуми притисок.Исто така, со вграден притисок мониторинг и притисок претходно функција, тоа ќе престане да inflating автоматски кога гумата притисок достигнува претходно притисок вредност, обезбедување на вас со безбеден и сигурен за користење искуство.ПОВЕЌЕ ОД ГУМА INFLATOR : на врвот на оваа воздушна пумпа е 3-режим LED светло обезбедување на погодност за вас да се надува и промена на гуми во темница.На дното има 5 V/3А USB-C текст порта и 5 V/2 A USB-A излезна порта, што го прави итен напојување за вашиот телефон.Покрај тоа, својата компактна големина лесно може да се вклопи во вашиот автомобил, велосипед решетката или ранец.

Особините