.

4 Пакет 10 ft Фитнес Макара за Кабел за Замена на Кабел за Домашна Фитнес Опрема, Челична Жица Макара Прилози Јаже Оптоварување 220lb, Тешки Макара Машина Додатоци со Зат

4 Пакет 10 ft Фитнес Макара за Кабел за Замена на Кабел за Домашна Фитнес Опрема, Челична Жица Макара Прилози Јаже Оптоварување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 Пакет Фитнес макара за кабел, направени од челик #45+PVC облога.Должина : 10ft (3 M), со Дијаметар : 6 mm (вклучувајќи ПВЦ Обложени).Двојно Отворот Крајот, може да се вчита 220lb.Со макара затка, да се избегне падне неочекувано.Направени со 7 насоки со 7 жици во по влакно нуди флексибилност и издржливост, не е лесно да се кршат.Идеален за сите фитнес макара системи, може да се користат во домот на мускулите обука.

Особините