.

100 Пакет четки за заби Поединечно Завиткани Стандард Медиум Наежвам, за Патување, Хотел, Гости, Еднократна употреба и Повеќе (100 Pack)

100 Пакет четки за заби Поединечно Завиткани Стандард Медиум Наежвам, за Патување, Хотел, Гости, Еднократна употреба и

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

10 Ленти од 10= 100 Вкупно Поединечно Завиткани четки за заби.Одлични за нега на пакети, Донации, патуваат, Воздух BNB, Хотели, Гости, и секојдневна употреба.Лекарот Препорачува да го промените четки за заби често за оптимално орална хигиена.Милениум Тргување Брендирани четки за заби се Поединечно Завиткани - Медиум услужни Влакната.Долготрајни, одличен квалитет, Избрани бои!.

Особините