.

LUCKEASY Автомобил ABS Rearview Огледало Покрие Страна за Тесла Model3 2017-2022 Надворешноста измена Додатоци ѕвездена камелеон серија

LUCKEASY Автомобил ABS Rearview Огледало Покрие Страна за Тесла Model3 2017-2022 Надворешноста измена Додатоци ѕвездена

DEN 1226.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Применливи модели : се Применува за Тесла Модел 3, ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е ист како нашиот автомобил. ★ Материјал : висок квалитет АБС материјал се користи за ефикасно заштита на задниот дел на возилото-видете огледало на оригиналната автомобил, кој не е лесно да се возраст, гребење и отпорност. ★Дизајн : површината на производот е светла ABS камелеон амбиент, со сино-виолетова од тебе, што го прави вашиот автомобил погледнете повеќе high-end и повеќе атмосферски. ★ Инсталација : Постојат двострано лента на грбот на производот за да се обезбеди дека производот нема да падне и да се деформира по долгорочна употреба.За да ја инсталирате, едноставно застанете на селотејп и место на задниот дел на возилото-видете огледало и притиснете лесно за 10 секунди. ★ Услуга : Нашите производи ќе подлежат на строга проверка пред пратката да се осигура дека не постои проблем во квалитетот.Купи со доверба.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Особините