.

Растенијата Терапија Чоколадо Truffle Етерично Масло Мешавина 10 mL (1/3 мл) Чист, Undiluted, Терапевтски Одделение

Растенијата Терапија Чоколадо Truffle Етерично Масло Мешавина 10 mL (1/3 мл) Чист, Undiluted, Терапевтски Одделение

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БОГАТА, ЧОКОЛАДО МИРИС : Земете во мирисот на богатите, слатка ванила и какао, слични на отворањето кутија чоколади.Да се пополни вашиот дом со мирис на најдобрите чоколадо десерт и да уживаат во uplifting ефекти на Чоколадо Truffle. 100% ЧИСТА КОМБИНАЦИЈА : Оваа слатка етерично масло комбинација е совршена фантазија на Ванила и Какао.Додадете Чоколадо Truffle со Кафе Етерични Масла и Цимет Кора да се направи голема млеко diffuser смеса.ДИФУЗНА ИЛИ РАЗРЕДЕНА : Дифузна во воздухот со користење на 2-3 капки на 100 m L вода или користење во лични inhaler.Да се применуваат со локална примена, се разредува 1% до 2% во носител на вашиот избор.Додадете вашиот лосион и креми да уживаат во тоа е chocolatey мирис.СЕРИЈА на СПЕЦИФИЧНИ GC-MS ИЗВЕШТАИ : Секое шише од Чоколадо Truffle од Растително Терапија оди преку повеќе рунди на тестирање вклучувајќи органолептички тестирање и повеќе рунди на GC-MS тестирање од страна на неколку трети лица лаборатории.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ : На Растенијата Терапија, нашата цел е да позитивно да влијаат на животите на толку многу луѓе како што веројатно може, со продажба на толку високо-квалитетни Чоколадо Truffle Мешавина по прифатлива цена.Бидете сигурни да знаат што се купување на квалитетот масла, за нега на тело, и домаќинство во direct-to-consumer prices.

Особините