.

SAMMART 39L Расклопна Пластични Перење Кошница-Овална Када/Кошница-Количка за Складирање Сад-Преносни Миењето Када-Простор за Заштеда на енергија Перење Забавува, Капа

SAMMART 39L Расклопна Пластични Перење Кошница-Овална Када/Кошница-Количка за Складирање Сад-Преносни Миењето Када-Простор

DEN 813.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

BPA Free.Корисникот пријателски со едноставно pop-up за да го отворите кога го користите и паѓа да се стан на простор за заштеда на енергија.Простор за заштеда на енергија со Проширени димензии : 24 х 17.7 x 10.75(h) инчи и висината само 3.1 инчи по огради, save (сними над 70% простор кога складирање.Удобноста зафат рачки за лесна за носење.Совршен за шлаг пијалоци, капење домашни миленици, впива & влечни перење и складирање сад за играчки, облека и се чува во багажникот на вашиот автомобил.

Особините