.

LEAKFINDER LF1008 Автомобилската Универзална клима уред Ладилни Течење Откривање Боја, Услуги R134a, R-1234yf Системи, 8oz AC Флуоресцентна Боја Твин-Шише Вратот, произведено во СА?

LEAKFINDER LF1008 Автомобилската Универзална клима уред Ладилни Течење Откривање Боја, Услуги R134a, R-1234yf Системи,

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

АВТОМОБИЛСКАТА ТЕЧЕЊЕ ОТКРИВАЊЕ РЕШЕНИЈА - На LEAKFINDER бренд од ИЗОТОПОТ ПРОИЗВОДИ нуди најсветлиот, повеќето ефективни и ефикасно решение за изнаоѓање на AC и течност-базирани возило протекување.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Компатибилен со R-134a, R-1234yf, и други refrigerants, Fluoresces зелена, Работи со сите течење откривање рефлектори, Секое шише услуги до 32 возила.ТЕЧЕЊЕ ОТКРИВАЊЕ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА - Да УВ флуоресцентна боја циркулира низ возилото систем.Боја бега со домаќинот течност и се собира во сите течење сајтови.Користете LEAKFINDER течење откривање светилка за скенирање и да се види сите протекување сјај светло.ПОСОЧИ МИКРО ПРОТЕКУВАЊЕ СО ВИСОКА ТОЧНОСТ - LEAKFINDER УВ течење откривање бои се најдат на најмалите и најмал проблем протекување кои инаку би било невозможно да се открие.Брзо се посочи тешко да се најде протекување, вклучувајќи и повремени и повеќе протекување.НАПРАВЕНИ ВО САД - со гордост се произведени во U. S. A., Трагач Производи има над 65 години искуство доставување на наградуваниот професионална услуга и индустријата најмоќниот течење откривање бои, инспекција светилки, и дијагностички алатки.

Особините