.

LEDGlow 4pc Портокал LED Внатрешни работи Footwell Underdash Неонски Осветлување за Полнење за Автомобили & Камиони - 7 Уникатни Модели - Музика Mode - 8 Светлината Нивоа - Авто Осветлу

LEDGlow 4pc Портокал LED Внатрешни работи Footwell Underdash Неонски Осветлување за Полнење за Автомобили & Камиони - 7

DEN 625.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

LEDGlow 4pc 9" Портокал SMD LED Внатрешни работи Комплет Додава Сопствени Портокал Акцент Осветлување на Footwells & Под Табла на кој Било Автомобил или Камион.Кутијата за контрола Карактеристики 8 Солидна Осветлување Сцени со Различни Нивоа на Осветленост, 3 Исчезнува Режими, 3 Strobing Режими, 2 Начини на Скенирање, 1 Звук Активирање Режим што Одговара на Музиката Пуштена во Внатрешноста на Вашиот Автомобил & Автоматско Осветлување Заобиколат Mode - Авто Осветлување Бајпас на Владата им Овозможува на Комплет за да го Вклучите & Исклучување со Вклучен 12 V Палење Извор.Вклучува (4) 9" за Внатрешни Цевки кои Куќа 72 SMD Led диоди, 5' на Жица на Цевка, Контрола Кутија & Монтажа Хардвер.Детални Инструкции да Одиме на Корисниците Преку Процесот на Инсталација Чекор-по-Чекор.LEDGlow Гаранција со Една Година Ограничена Гаранција & Слободен Живот Техничка Поддршка.

Особините