.

Aokin 8 Компјутери 0.3 mm MK8 Екструдер Млазници 3D Печатач Млазници за Creality Ender 3/3 Pro/3 V2, Ender 5/5 Про, CR-10/10-ТИ, Makerbot, Anet A8 3D Печатач

Aokin 8 Компјутери 0.3 mm MK8 Екструдер Млазници 3D Печатач Млазници за Creality Ender 3/3 Pro/3 V2, Ender 5/5 Про, CR-10/10-ТИ,

DEN 1857.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : 8 x 0,3 mm 3 D печатач MK8 екструдер млазницата.Компатибилност : на MK8 млазници одговара за Creality Ender 3/3 Про, Ender 3 V2, Ender 5/5 Про, CR-10/10-ТИ, Makerbot MK8, Reprap Prusa I3, Tevo Tarantula, Anet A8, и други 3 D печатари.Големина на : MK8 3 D печатач млазници - Филамент Дијаметар : 1.75 mm, Излез Дијаметар : 0.3 мм, со Завртки Тема : M6, Хексагонални дијаметар : 6 mm.Материјал : 3 D печатач млазници се направени на премиум месинг, цврсти и високи-температура отпор, мазна свила, поврзете се со M6 од нишката, лесен за употреба.Aokin 3 D печатач млазници користиме високо квалитетни суровини и репроматеријали, како и парична казна изработка, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за вас.

Особините