.

Премиум КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Цртичка Инсталирате Комплет, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за да го Инсталирате Резервни за Радио одберете Nissan Возила -

Премиум КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Цртичка Инсталирате Комплет, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за да го Инсталирате

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио - Цртичка за полнење има црн финиш.Жица темперамент и антенски адаптер приклучок директно во автомобил - работи со или без фабрика Bose.Цртичка комплет работи со Единечен или Двоен din Радио - Фабрика за метални протези се бара за инсталација.Воланот, аудио контроли, нема да работи, освен ако дополнителен адаптер е купен.Компатибилен со : 2013-2017 Chevrolet Град Express, 2013 - 2018 Nissan Граница (не S го намали w/ Кралот Кабина), 2015 - 2016 Година Nissan Juke, 2012-2016 Nissan NV, 2013-2016 Nissan NV200, 2013-2016 Nissan Потрагата, 2012-2013 Nissan Непријателските, 2013 - 2015 Година Nissan Титан (w/ 4.3" екран), 2013-2017 Nissan Обратно, 2014 - 2017 Nissan Обратно Забелешка, 2014-2015 Nissan Xterra.

Особините