.

Бања Четка Продолжен Магични Крпи Scrubber Кожата Се Чисти Бања Силикони Четки Бања Крпи Триење Назад Кал Пилинг Масажа На Телото Туш Бања Пешкир (Боја : Б)

Бања Четка Продолжен Магични Крпи Scrubber Кожата Се Чисти Бања Силикони Четки Бања Крпи Триење Назад Кал Пилинг Масажа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа туш scrubber појас е дизајниран за бришење и чистење на кожата за да ги отстраните мртвите кожата.Бања scrubber рака карактеристики масажа страна која може да обезбеди нежна масажа за време на туширање.Бања scrubber крпа усвојува супериорен силикони дека е мека и кожа-пријателски, удобно да го користите.Бања scrubber појас е мал, компактен и лесен, лесен за чување.Бања scrubber е абразија-отпорни и корозија-отпорни, не е лесно да се скрши.Опис : Ова туш scrubber појас е дизајниран за бришење и чистење на кожата за да ги отстраните мртвите кожата.Бања scrubber рака карактеристики масажа страна која може да обезбеди нежна масажа за време на туширање.Бања scrubber крпа усвојува супериорен силикони дека е мека и кожа-пријателски, удобно да го користите.Бања scrubber појас е мал, компактен и лесен, лесен за чување.Бања scrubber е абразија-отпорни и корозија-отпорни, не е лесно да се скрши.Спецификација : Материјал : Силикон.Боја : Зелена, сина, портокалова, розова.Големина : 68x11cm.Note There може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешки поради различни рака мерење.Пакет се вклучени : 1x Бања scrubber рака.Пакување list If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро, јас ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.

Особините

Material:
Silicone.
Color:
Green, blue, orange, pink.
Size:
68x11cm.
There might be a bit color distortions due to different computer resolutions. :
There might be a slight errors due to different hand measurement. :
Package included:
1x Bath scrubber strap. :
Packing list :
If you have any questions, please contact us in time, we will solve it for you as soon as possible, I wish you a happy shopping, thank you. :