.

Калифорнија Обичај Пурпурна Метал полски 12 мл

Калифорнија Обичај Пурпурна Метал полски 12 мл

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Специјално формулиран за EASABILITY, ИЗДРЖЛИВОСТ и СУПЕР ВИСОК КВАЛИТЕТ СЈАЈ.Виолетова Метал полски содржи супериорен абразивни заедно со Hi-tech средства за чистење и sealers БЕЗБЕДНО да се ЧИСТИ, СЈАЈ и ЗАШТИТА на метални површини БЕЗ ГРЕБЕЊЕ.ОДЛИЧНА за отстранување на светлината гребнатини на Мотоцикл ветробрани, пластични грешка чувари и светлата покрива.За висок квалитет на метал полски, хром полски, алуминиум полски, месинг полски, или од пластика полски, ништо друго не доаѓа блиску до Виолетова Метал полски.Виолетова Метал лак е во класа на сопствената.Ова е навистина без бришење метал полски.Кога ќе видете само колку е лесно тоа всушност е за полски алуминиум, хром, месинг и дури и пластика, ќе бидат целосно изненадени.Специјално формулиран за EASABILITY, ИЗДРЖЛИВОСТ и СУПЕР ВИСОК КВАЛИТЕТ СЈАЈ.Тоа е СУПЕР БРЗ и ЛЕСЕН за одржување на производот.Виолетова Метал полски содржи супериорен абразивни заедно со Hi-tech средства за чистење и sealers БЕЗБЕДНО да се ЧИСТИ, СЈАЈ и ЗАШТИТА на сите метални површини БЕЗ ГРЕБЕЊЕ!.

Особините