.

XWSSB Мулти Зафат Barbell Рачка, од не ' Рѓосувачки Челик нагазни мини Deadlift Прилог Зафат, Одговара на Олимписките Тежина Барови

XWSSB Мулти Зафат Barbell Рачка, од не ' Рѓосувачки Челик нагазни мини Deadlift Прилог Зафат, Одговара на Олимписките Тежина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврстата структура : засилен нерѓосувачки челик материјал со тубуларна ракави, која може да се лизгаше врз спортски barbell бар; водоотпорен, рѓа-доказ и издржливи.Одговара на сите 2-инчен Олимписки столбови-ова поместување handlebar рудникот е компатибилен со Олимписки директно половите на која било должина; само слајд врз barbell и започнете со вежбање.Лесна заварување : употреба на едно парче лесна цевка ракав може да се спречи гребење и оштетување на род; нерѓосувачки челик структура, издржливи.Лесен за користење : the slide-во структурата брзо може да се инсталира на водич плоча, намалување на престој помеѓу секој шатл, а со тоа подобрување на ефикасноста во сила обука, повеќе костец може да се вежба вашата различни мускули.Мали и преносливо : На мултифункционален дизајн нуди широк спектар на вежби можности, а со тоа проширување на опсегот на употребата на тегови во почетниот салата; вршење полно тело, вежби или насочување на одредени мускулни групи.

Особините