.

BRISHINE 4-Pack Супер Светло 7443 7440 7444 992 T20 LED Светилки Брилијантен Црвено 9-30V Не-Поларитетот 24-SMD LED Чипсети со Проектор за Кочница Опашка Светла, Пак Сигнал Светла

BRISHINE 4-Pack Супер Светло 7443 7440 7444 992 T20 LED Светилки Брилијантен Црвено 9-30V Не-Поларитетот 24-SMD LED Чипсети

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : -Речиси иста големина како вашата оригинална блескаво светилки, се вклопуваат во светилка домување совршено.BRISHINE е професионална голем производител на сите типови на LED осветлување производи и се СОКРИ осветлување производи, интегрирање на развој и производство заедно.Одлично за кочница светла, опашка светла, пак сигнал светла, центар висока планината stop(3 кочница).Спецификации : Сијалица Тип : 7443/7440 LED Живот : 30,000+ работи hoursv Сијалица Димензии : 2.Апликации : Кочница Светла, Опашка Светла, Пак Сигнал Светла, Центар Висока Планината Stop (3 кочница). ★1 Година Гаранција : Купи со доверба, ние нудиме 12 месеци гаранција на item(s) потврди дека да се биде производител на дефект и пријателски услуги на клиентите одговори во рок од 24 часа. ★Компатибилност : Компатибилен за двете CK/SRCK и Стандарден приклучок.5 W/сијалица.000 денари+ часа, во споредба со само 2000 часа за блескаво светилки. -Не-поларитетот дизајн, компатибилен за двете CK и Стандарден приклучок, само plug and play инсталација.Работен Напон : 12-24 VDC. ★Подолг животен век : Целосна алуминиумски домување за побрзо топлина дисипација и вграден во Постојан Струја IC Возачот за повеќе стабилни перформанси.Боја : Брилијантно Црвена Боја.Гаранција : 1 Година.★Спецификации : Поставување на 4 светилки.Актуелни : 200m A.9 см) во Боја Температура : 630 nm LED Type : 2835 SMD LED Количина : 24 Led диоди Зрак Агол : 360 degreev Излез : 2.

Особините