.

Аниме Постер HD Печати на Платно Сликарство Ѕид Уметност за Дневна Соба Оркестарот Момче Подарок,Формулиран

Аниме Постер HD Печати на Платно Сликарство Ѕид Уметност за Дневна Соба Оркестарот Момче Подарок,Формулиран

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет : Аниме постер употреба платно сликарство, водоотпорен, исчезнува отпорни затворен.Вкупна големина : 150cmx80cm (60inchx32inch),5pcs Димензии на Печатење : 30x40cmx2pcs+30x60cmx2pcs+30x80cmx1pcs.Постои еден инч бела граница на секое парче за вас да се водат на дрвени рамки.Формулиран постер : Аниме постер печатење сликарство доаѓа само се тркалаат.Тоа не доаѓа на рамка.Сликите се ефект на по инсталацијата со рамки.Купувачите треба да се купи рамка или направете го тоа сами по себе.Пакет : Секој платно панел дека ние брод ќе се третира со внимание, добро спакувани во солидна цевка и обвиткани со пластична кеса за да се избегне оштетување на пратката.Тоа е добра декорација за дневна соба, спална соба, трпезарија, playroom, аниме клубови, канцеларија, хотел, бар, состаноци итн.Карактеристики : Материјал : Платно Големина : 12x16inx2pcs, 12x24inx2pcs,12x32inx1pcs Пакет Вклучуваат : 1 сет (5 парчиња) аниме платно отпечатоци Забелешка : 1.Frameless. 2.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни екранот.Ве молиме да се купи со доверба, ние нема да ве разочараме.Кликнете и да го додадете во кошничката сега.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Покрај тоа, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail навремено ако сте примиле оштетени сликарство, ние ќе организираме наплата или замена, компензација.

Особините