.

Kawaii Биро Организатор Пен Носителот Фрижидер Форма На Молив Случај Студентот Симпатична Голем Капацитет Креативни Складирање Цевка Канцелариски Материјали(Розев?

Kawaii Биро Организатор Пен Носителот Фрижидер Форма На Молив Случај Студентот Симпатична Голем Капацитет Креативни Складирање

DEN 573.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Conditon : Brand New.Материјал : Пластика.Боја : Бела,Сина,Розова.Големина на : 13.8*9.5*7.5 cm.Производот содржи : 1 кутија+1 бесплатно случаен налепница.Материјал : Plastic Size : 13.8*9.5*7.5 cm Color : Бела,Сина,Pink Conditon : Бренд New Product вклучуваат : 1 кутија+1 бесплатно случаен sticker Note Please овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините