.

2 Пакет Модерната LED Ѕид Sconce Осветлување Тела Светилки, 7W Топло Бела 2000K Кружни Rotable Ѕид Светилка Затворен Акрилик Ѕид Светла Dimmable за Дневна Соба и Спалната соба Ходн?

2 Пакет Модерната LED Ѕид Sconce Осветлување Тела Светилки, 7W Топло Бела 2000K Кружни Rotable Ѕид Светилка Затворен Акрилик

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата модерна ѕид sconce доаѓа со инсталацијата пакет и упатството, овозможувајќи ви да ја завршите инсталацијата во рок од 5 минути.Тоа е во ред занает, и на изглед е совршена. ❤【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 Нашата модерна ѕид sconce доаѓа со инсталацијата пакет и упатството, овозможувајќи ви да ја завршите инсталацијата во рок од 5 минути. ❤Пакет Вклучуваат : 2x Ѕид Sconce2x Завртка Пакет.Стилски и минималистички LED ѕид sconce е совршен за сите модерни затворен сцени, и впечатлива модерен дизајн, додава сјај на вашиот простор.Овој ѕид светлината е многу убава и здрав.Уживајте во убава модерен Ѕид Sconce и да го цениме тоа кога ќе се добие. ❤【Премиум МАТЕРИЈАЛОТ】 Користење умре-кастинг Алуминиум сликарство технологија, што го прави овој sconce светлина во домот дизајн и многу повеќе издржливи.ЛЕСНО е ДА се ВРАТИ сите прашања на производи, ве молиме контактирајте со нас,па контакт unhesitatingly откако ќе се исполнат на секој проблем.Вашата комплетна сатисфакција е важно за нас.

Особините