.

Lanyard за Вашето ЛИЦЕ МАСКА Лесно Клип да се Откажам Вашата МАСКА Сина Боја -Пакет 25 парчиња од ONDEPOT

Lanyard за Вашето ЛИЦЕ МАСКА Лесно Клип да се Откажам Вашата МАСКА Сина Боја -Пакет 25 парчиња од ONDEPOT

DEN 479.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ширина : 1/2" широк, Должина : 36" наоколу, Сина Боја.Прикачување на Твоето Лице Маска на Lanyard.Рамна цевка стил со булдог клип на секој крај.Полиестер Материјал, Сина Боја.Висок Квалитет, Пресврт-Бесплатно, Двојно Заврши, Висат Вашето Лице Маска (Маска не се вклучени).Не го Изгубат Вашето Лице Маска!.Со приложување на вашата маска за lanyard тие нема да го спуштија на површината кои потенцијално би можеле да бидат контаминирани.Едноставно клип лицето маска уво јамка на секој клип на lanyard & обеси.Можете да го носат твоето лице маска во секое време и насекаде сега.Пакет 25 парчиња.Сина боја. (Маска не се вклучени).

Особините