.

EVAZEN Ковчег Притиснете На Ноктите Розова француски Срцето Лажни Ноктите со Дизајн Сјајни Лажни Ноктите Балерина Секојдневно Вештачки Нокти, За Жени и Девојчиња(пак

EVAZEN Ковчег Притиснете На Ноктите Розова француски Срцето Лажни Ноктите со Дизајн Сјајни Лажни Ноктите Балерина Секојдневно

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Француски притиснете на ноктите ковчег имаат 24 Pcs со ноктите лепак налепница и мини датотека, ако се чисти ноктите површината внимателно со алкохолот памук пред употреба, и да се избегне вода во рок од половина час за само лепење, тоа ќе се потрајни.Љубител лажни нокти врвот е направен од високо-квалитетна ABS,лажни ноктите лесно може да се однесуваат и да ги отстраните.На начин да се носат овие помине уметност е прикажано на сликата.Пинк притиснете на ноктите може да биде без оглед на вашите нокти големина, може да го изберете оној кој најмногу ви одговара и е лесно да се намали и датотека за било должината и обликот ви се допаѓа.Срцето лажни ноктите лесно за нокти професионалци или помине уметност ученици.Одличен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, сестра, совршен за партиите, датуми, свадби итн.Тебе притиснете на нокти Наместо трошење половина час и да плаќаат за скапи за нега на ноктите салон проблеми, можете да добиете исти резултати за само 5 минути.

Особините