.

Андроид 10.0 е Радио за Автомобил Стерео MP5 Играч Navigator за Мицубиши Lancer 9 КС 2000-2010 година, 9 Инчен екран на допир со Bluetooth Carplay GPS FM AM RDS DSP Воланот Контрола

Андроид 10.0 е Радио за Автомобил Стерео MP5 Играч Navigator за Мицубиши Lancer 9 КС 2000-2010 година, 9 Инчен екран на

DEN 1207.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 G WIFICore : 4 Core RAM/ROM : 1 G+16 G, 2 G+32 GScreen : 9 инчен IPS Екран, 1280*720 Resolution Bluetooth : Интегриран Модул 2. lncrease DSP цифра. Вграден-во Carplay и Android Auto, веќе не треба да се купи carplay dongle.Доаѓаат со бесплатен rear view camera(Дар), да се поврзат со резервната копија на камерата, кога ќе наназад,тоа ќе се претвори во паркинг режим автоматски, повеќе побезбедно, додека сте паркинг. Надворешни SIM картичка 4 G, 4 G модули ви овозможува да остане поврзан со брзо мрежи каде и да одите.4 G/5 G WIFICore : 8 Core RAM/ROM : 3 G+32 G, 4 G+64 G, 6 G+128 GScreen : 9 инчен QLED IPS Екран, 1280*720 Resolution Bluetooth : Bluetooth 5.1 Аудио Излез : 4x45 W RMSUSB : 3*USB 2.0 Gyroscope : YESAndroid Авто : YESApple Carplay : YESCoaxial оптички аудио : YESRDS : YESExtenal Фан : YESExtenal Микрофон : Support Product нагласува : Моќ конектор : plug и play Voltage : 12 VWork температура : -40℃-80℃Главната функција : GPS навигација / FM AM RDS / DSP / Bluetooth hands-free повик / Ладење вентилатор / Music player / USB / воланот контрола / Огледало линк / Carplay / Андроид Авто / multilingual Language : Поддршка за повеќе од 70 јазици, се префрлат на волја.0 DSP : Интегрирана Module Channel Излез : 2. [Друга функција] Сплит екран / HD видео излез / аудио излези / USB / multilingual итн. 9 инчен QLED екран, надградба на 1280 * 720, ултра-го исчистите екранот ефект е значително подобрена, на екранот е повеќе деликатна.0 Интернет : 4 G LTE+2.0 Аудио Излез : 4x25 W RMSUSB : 2*USB 2.1 DSP : 2*DSP 1x Adau 1701+1x ROHM 32107 Channel Излез : 5.[Применливи модели] Специјални за Мицубиши Lancer 9 КС 2000-2010 година, поддршка за вашиот автомобил оригинални пристаништа, можете да инсталирате директно по добивањето на пакетот Plug & Play : Нема потреба за дополнителни делови или кабли.1 Интернет : 2.Поддршка hands-free повик, за симнување на музика и игра bluetooth музички стриминг.Вграден микрофон го прави вашиот повик појасни.Поддршка автомобил воланот функција, можете лесно да се контролира префрлување песни, менување на радио канали и прилагодување на јачината на звукот преку копчињата на воланот, правење на вашиот возењето побезбедно. Вграден-во три-оската gyroscope сензор hardwareof CC3 може да смисла различни земји-членки на возилото.Висок квалитет на FM радио ви овозможи да ги слушнете во реално време, радио, вести, временска прогноза, така што вашиот возачки повеќе не е било досадно повеќе. [GPS Навигација & Bluetooth] GPS Навигација, прецизното позиционирање, опфаќа широк простор, корисниците може да изберат да онлајн мапи, како и офлајн мапи.

Особините