.

Meerkatt (Пакет 10) 3/4 инчи Круг Јасно Леќа Килибар LED Запечатени Царинење Мини Копчето Светилки Конектор завршува Страна Маркер Индикатори Светла Приколка Автобус Брод

Meerkatt (Пакет 10) 3/4 инчи Круг Јасно Леќа Килибар LED Запечатени Царинење Мини Копчето Светилки Конектор завршува Страна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БРЕНД : [Пакет од 10] Meerkatt 3/4" Инчен Круг Јасно Леќа Килибар Страна Маркер Светла со 2 ГОДИНИ ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА, Контактирајте со нас ако скршен во 2 години.; Дупка со дијаметар : 0.9 cm (околу 0.7 инчен); Жица Должина : 23 cm (околу 9 инчи).МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ : Hight квалитет на КОМПЈУТЕР објектив ќе не сенка боја и трајни, Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ со Епоксидна Смола.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Две жици ПРИКЛУЧОК и висок квалитет на трајни црна силиконска гума grommet, Не попуштат засекогаш се прикачени, многу различни од друга страна маркери со жици само во пазарот.Црна жица за позитивни electrode и Бела жица за негативни electrode.ПРИМЕНА : Универзална компатибилност одговара на сите автомобили со DC 12 Напон.Магнети, Камиони, Приколки, SUV и Брод и др.Функција како царинење маркер светилка, ентериер и екстериер употреба.ОСВЕТЛЕНОСТ : 150 лумен секоја светлина со 1 Buc F3 Piranha LED Висок Трајни и Висок Квалитет на Екстремни Светлината.Голема големина LED чип повеќе светли и долг живот. (Пакет 10) Јасно Леќа Килибар 3/4" Инчен Мини Круг Страна LED Маркер Светлина Спецификации : Димензии : 3/4 инчи Број на LED : 3 Pcs SMD LED Светла Боја : Жолто Леќа Боја : Јасно Оперативен напон : 12 V Домување Материјал : Пластични Големина и Врски : Надворешниот Дијаметар : 27.5 mm (1.08") Внатрешен Дијаметар : 18.5 mm (0.75") Висина : 20.8 mm (0.8") Жица Должина : 200mm (8") Функции : Страна Маркер Светилки / Царинење на Светилки / Претвори Сигнал Светлина / Кочница Светла итн.Лесно да се инсталира во сите локација : Страна Пред Задните Подвозјето како Надворешен Безбедност Сигнал Светлина во текот на Ноќта.Две жици ПРИКЛУЧОК и црна силиконска гума Grommet се вклучени.Примена : Универзална, esp.Работи на било 12 V Возила како што се Камиони, Приколки, Магнети, Автобуси, Комбе, Lorry, SUV и Брод и др. 2 години Гаранција за Квалитет, ако било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Пакетот вклучува : 10 компјутери 3/4" ПРЕДВОДЕНА Јасно Леќа Жолто Светло Страна Маркер.

Особините