.

1/4X1 1/2 L Хексадецимален Заостануваат Завртка,Pk100,Пакет На 6

1/4X1 1/2 L Хексадецимален Заостануваат Завртка,Pk100,Пакет На 6

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Хексадецимален Главата Заостануваат Завртка.Ниско Јаглероден Челик.Заврши Цинк Позлатен.Одделение 1. Големина Во 1/4.Хексадецимален Главата Заостануваат Завртка, Ниско Јаглероден Челик, Заврши Цинк Позлатен, Одделение 1, Size Во 1/4., Должина 1-1/2 In., Завртка Големина Во 1/4., Хексадецимален Големина 7/16 Во., Ги исполнува/Надминува ASME B18.2.1, Пакет Количина 100.

Особините