.

2 парчиња Ветивер Етерично Масло и 2 парчиња Еукалиптус Етерично Масло, Чист Органски Ароматерапијата Етерични Масла Подарок Сет 4Pack

2 парчиња Ветивер Етерично Масло и 2 парчиња Еукалиптус Етерично Масло, Чист Органски Ароматерапијата Етерични Масла

DEN 1965.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен подарок за вашите најблиски : А идеален подарок за Божиќ, Родендени, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Годишнини, Татковци Ден и Мајки Ден итн.Микс на етерични масла со превозникот масло како што се маслото од јојоба, argan масло да се направи миризливи масажа масло.Ако имате било каков проблем со нашиот етерични масла, ве молиме да бидат слободни да контакт.BURIBURI имаат 30+ различни мириси на етерични масла, етерични масла се ароматични, концентрирани растителни екстракти кои се добиени преку steam дестилација, ладно пресување, или смола прислушување.BURIBURI услуги на клиентите ќе бидат секогаш со вас кога ви треба нашата техничка поддршка.На долготраен мирис : Едноставно додадете неколку капки да било ароматерапијата diffuser и да се пополни вашиот целата соба со прекрасен мирис.Микс на етерични масла со превозникот масло како што се маслото од јојоба, argan масло да се направи миризливи масажа масло.Пакување Вклучува : 10ml Ветивер Етерично Масло x2, 10ml Еукалиптус Етерично Масло x2.Едноставно додадете неколку капки да било ароматерапијата diffuser и да се пополни вашиот целата соба со прекрасен мирис.Пакетот вклучува : 4 Pcs Етерични Масла (Ветивер Мирис*2, Еукалиптус Мирис*2), 10ml по шише, на етерични масла се полни во килибар стакло.Мулти Употреба : Нашата етерични масла може да се користат во сапуни, свеќи, горилници, diffusers, бањи, масажа, итн.На долготраен мирис : Едноставно додадете неколку капки да било ароматерапијата diffuser и да се пополни вашиот целата соба со прекрасен мирис.Answer : ___________________________ Note : Етерични масла се концентрирани екстракти од растенија.Answer : ___________________________ Note : Етерични масла се концентрирани екстракти од растенија.

Особините