.

JINYIWJ Cufflinks Мода Мода Кошула Cufflinks за Mens Подарок Ткаенината Копчето Кристал Ткаенината Линк Гости (Главниот Камен Боја : Бела, Метална Боја : Olny Cufflinks)

JINYIWJ Cufflinks Мода Мода Кошула Cufflinks за Mens Подарок Ткаенината Копчето Кристал Ткаенината Линк Гости (Главниот

DEN 729.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

JINYIWJ"За свадби, годишнини, родендени, специјални прилики, бизнис-партнерства.Погоден за свадби, формално, деловна облека и вкупниот полиран кошула заврши изглед, најдобрите подароци за мажите, grooms, татко, шеф, дечко, сопруг.Дебела зајакнување clasps, цврсти и издржливи.Висок-квалитет и исклучителна занает.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Големина : 19mm*14mm Gift : cufflinks чистење cloth Package : независни пакување во ПП пластични кеси за да се спречи нула, добра нега на cufflinks.Ако треба да се купи Cufflinks кутија, можете да контактирате со услуга за клиентите.

Особините